Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 04.08.2023, 18:57
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
@Koalik
Ty to masz zdrowie pisać te nawijki tym bardziej, że w kontekście w którym piszesz on niestety nie odchodzi.
A co do meczu to Wisła pewnie wygra bo zazwyczaj wygrywa w moje urodziny.
Oby Twoje urodziny przeważyły nad okazją na naplucie w twarz kibicom którzy pojawią się w komplecie na pierwszoligowym meczu z gównianym rywalem.
Moim zdaniem nasze asy nie przepuszczą takiej okazji.

65 minuta schodzi Basha...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując