doktor granat napisał(a):

@Koalik
Ty to masz zdrowie pisać te nawijki tym bardziej, że w kontekście w którym piszesz on niestety nie odchodzi.
A co do meczu to Wisła pewnie wygra bo zazwyczaj wygrywa w moje urodziny.
|
Oby Twoje urodziny przeważyły nad okazją na naplucie w twarz kibicom którzy pojawią się w komplecie na pierwszoligowym meczu z gównianym rywalem.
Moim zdaniem nasze asy nie przepuszczą takiej okazji.
65 minuta schodzi Basha...