Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 04.08.2023, 15:27
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ciekawa jak ciekawa, tak samo będą próbowali grać z nami wszyscy (agresywny doskok po stracie piłki i wrzutki) - bo to po prostu działa. Mamy jedną z najgorszych obron w lidze jeżeli chodzi o ustawianie się i krycie.
Mam wrażenie, że najgorszego to my mamy, ale trenera w tej lidze. A to o czym piszesz to są efekty.
Odpowiedz cytując