wolfy napisał(a):

|
Ciekawa jak ciekawa, tak samo będą próbowali grać z nami wszyscy (agresywny doskok po stracie piłki i wrzutki) - bo to po prostu działa. Mamy jedną z najgorszych obron w lidze jeżeli chodzi o ustawianie się i krycie.
|
Mam wrażenie, że najgorszego to my mamy, ale trenera w tej lidze. A to o czym piszesz to są efekty.