Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1732
Stary 04.08.2023, 13:00
Czytałem wywiad z naszym trenerem i uważam że czem prędzej musi odejść. Czy On był trzeźwy, czy nie był pod wpływem środków? Jak można pierd...ć takie bzdury. Zabobon!!!!! Qrwa tylko, że dzięki temu zabobonwi straciliśmy w dwóch meczach 2 bramki w tym jedną ,która spowodowała stratę 2 pkt.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując