|
Czytałem wywiad z naszym trenerem i uważam że czem prędzej musi odejść. Czy On był trzeźwy, czy nie był pod wpływem środków? Jak można pierd...ć takie bzdury. Zabobon!!!!! Qrwa tylko, że dzięki temu zabobonwi straciliśmy w dwóch meczach 2 bramki w tym jedną ,która spowodowała stratę 2 pkt.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|