Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92569
Stary 04.08.2023, 10:10
Karherop napisał(a):Wyświetl post
W polu karnym czy jesteś obrońca czy napastnikiem obowiązują cię takie same zasady. Jakoś wątpię że gdyby w tamtych sytuacjach Tachi miał w głowie że gra jako obrońca to by nie sprokurowal karnego.

A o wadze tamtego karnego z Puszcza już nawet nie mówię.

Dla mnie jego gra była zbyt agresywna i nonszalancka na ŚO, z kolei DP tez się nie nadawał z innych względów. Niech mu się wiedzie gdzie indziej.
To dlatego,że ty pojęcia nie masz o czym mówisz,dlatego często wydaje ci się coś co zupełnie nie ma odbicia w rzeczywistości.Napastnika i obrońce czy tam pomocnika obowiązują te same zasady gry ale sama gra różni się znacząco w fazie gry w defensywie.Obrońca ma obraz gry przed sobą pomocnik w pole karne po prostu się cofa.Ty właśnie prezentujesz podejście Sobolewskiego,nie ważne gdzie grałeś jakie masz predyspozycje gdzie są twoje mocna a gdzie słabe strony masz grać tam gdzie cie wystawię a jak sobie nie radzisz to do widzenia.To chore podejście.
Fakty są takie,że gość który całe życie piłkarskie spędził na środku obrony,sprowadzany do nas jako środkowy obrońca musiał się uczyć gry na "6" w poronionej wizji trenera i sobie nie poradził.Pewno za chwilę zakotwiczy w innym polskim klubie i jako środkowy obrońca będzie wrzodem na dupie Sobolewskiego i spółki.
Wygląda na to,że przedwczesne były nadzieję,że pod Radkiem stołek robi się cieplejszy skoro Jaro i Kiko pozwalają mu na tak autorskie pomysły.
Odpowiedz cytując