|
Decyzja zrozumiała, nic nie wnosił do gry i jeszcze popełniał głupie błędy, jeśli ktoś myśli że na środku obrony nagle zmieniłby się w gladiatora to ma nierówno pod sufitem.
Szkoda, że nie możemy zrobić tego samego z Colleyem, Łasickim, Urygą, Fazlagiciem, Sapałą, Młyńskim... No ale do tego potrzeba zgody dwóch stron...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|