Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92566
Stary 04.08.2023, 08:36
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Karne zazwyczaj prokuruje się faulem w obrębie pola karnego.Tachi jako środkowy obrońca występował w sparingach przed rundą wiosenną i prezentował się dobrze.Wystąpił też na tej pozycji 15 minut w meczu ze Stalą Rzeszów i nawet jego naczelny krytyk s1mone chwali go za ten fragment meczu.
Nie sprokurował ani jednego karnego jako środkowy obrońca.
W polu karnym czy jesteś obrońca czy napastnikiem obowiązują cię takie same zasady. Jakoś wątpię że gdyby w tamtych sytuacjach Tachi miał w głowie że gra jako obrońca to by nie sprokurowal karnego.

A o wadze tamtego karnego z Puszcza już nawet nie mówię.

Dla mnie jego gra była zbyt agresywna i nonszalancka na ŚO, z kolei DP tez się nie nadawał z innych względów. Niech mu się wiedzie gdzie indziej.
Odpowiedz cytując