krysztal napisał(a):

Karne zazwyczaj prokuruje się faulem w obrębie pola karnego.Tachi jako środkowy obrońca występował w sparingach przed rundą wiosenną i prezentował się dobrze.Wystąpił też na tej pozycji 15 minut w meczu ze Stalą Rzeszów i nawet jego naczelny krytyk s1mone chwali go za ten fragment meczu.
Nie sprokurował ani jednego karnego jako środkowy obrońca.
|
W polu karnym czy jesteś obrońca czy napastnikiem obowiązują cię takie same zasady. Jakoś wątpię że gdyby w tamtych sytuacjach Tachi miał w głowie że gra jako obrońca to by nie sprokurowal karnego.
A o wadze tamtego karnego z Puszcza już nawet nie mówię.
Dla mnie jego gra była zbyt agresywna i nonszalancka na ŚO, z kolei DP tez się nie nadawał z innych względów. Niech mu się wiedzie gdzie indziej.