Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1730
Stary 04.08.2023, 06:58
bódyń napisał(a):Wyświetl post
No dlatego sie nie robi zmian bo mozna stracic bramke panie Sobolewski.
Skoro juz pan nie wiedzial to sie dowiedzial. Szkoda, ze w takich kolocznosciach.
Nie dowiedział się, nadal uważa że to zabobon a taki as trenerski jak on może robić co chce. Ale prowadzi intensywne eksperymenty w meczach, jeszcze kilka straconych bramek i może dotrze do zakutego łba że chyba coś jest nie tak...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując