bódyń napisał(a):

No dlatego sie nie robi zmian bo mozna stracic bramke panie Sobolewski.
Skoro juz pan nie wiedzial to sie dowiedzial. Szkoda, ze w takich kolocznosciach.
|
Nie dowiedział się, nadal uważa że to zabobon a taki as trenerski jak on może robić co chce. Ale prowadzi intensywne eksperymenty w meczach, jeszcze kilka straconych bramek i może dotrze do zakutego łba że chyba coś jest nie tak...