krysztal napisał(a):

Karne zazwyczaj prokuruje się faulem w obrębie pola karnego.Tachi jako środkowy obrońca występował w sparingach przed rundą wiosenną i prezentował się dobrze.Wystąpił też na tej pozycji 15 minut w meczu ze Stalą Rzeszów i nawet jego naczelny krytyk s1mone chwali go za ten fragment meczu.
Nie sprokurował ani jednego karnego jako środkowy obrońca.
|
Jak nie mogę zrozumieć dlaczego zawodnik, który grał na środku obrony w LaLiga, a u nas nie dostał w ogóle szansy na stoperze. Przecież nasi obrońcy są ku.. dramatyczni!