Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92560
Stary 03.08.2023, 22:34
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Gdy grał w polu karnym to tylko w rundzie wiosennej sprokurował 2 karne (Puszcza i Stal).

Żegnam bez żalu.
Karne zazwyczaj prokuruje się faulem w obrębie pola karnego.Tachi jako środkowy obrońca występował w sparingach przed rundą wiosenną i prezentował się dobrze.Wystąpił też na tej pozycji 15 minut w meczu ze Stalą Rzeszów i nawet jego naczelny krytyk s1mone chwali go za ten fragment meczu.
Nie sprokurował ani jednego karnego jako środkowy obrońca.
Odpowiedz cytując