Karherop napisał(a):

Gdy grał w polu karnym to tylko w rundzie wiosennej sprokurował 2 karne (Puszcza i Stal).
Żegnam bez żalu.
|
Karne zazwyczaj prokuruje się faulem w obrębie pola karnego.Tachi jako środkowy obrońca występował w sparingach przed rundą wiosenną i prezentował się dobrze.Wystąpił też na tej pozycji 15 minut w meczu ze Stalą Rzeszów i nawet jego naczelny krytyk s1mone chwali go za ten fragment meczu.
Nie sprokurował ani jednego karnego jako środkowy obrońca.