Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1595
Stary 03.08.2023, 18:10
Czy po przyjściu jedenastego Hiszpana i prawdopodobieństwie kolejnych tzw. władze Wisły, które z pełną świadomością doprowadziły wielokrotnego MP do najgorszego miejsca w historii chcą przenieść klub na hiszpańskie pastwiska i w konsekwencji zacząć grać w tamtejszych rozgrywkach?

Aż dziw bierze jaką władzę pełni niejaki Ramirez, którego rola za czasów Marzenki nie została wyjaśniona.

Pełnił wtedy funkcję słupa menedżerskiego w roli trenera (podobną kiedyś pełnił Maaskant - zważywszy na ,,karierę" przed i po pobycie w Wiśle, której nie było) za czasów Manuela J.
Odpowiedz cytując