|
Czy po przyjściu jedenastego Hiszpana i prawdopodobieństwie kolejnych tzw. władze Wisły, które z pełną świadomością doprowadziły wielokrotnego MP do najgorszego miejsca w historii chcą przenieść klub na hiszpańskie pastwiska i w konsekwencji zacząć grać w tamtejszych rozgrywkach?
Aż dziw bierze jaką władzę pełni niejaki Ramirez, którego rola za czasów Marzenki nie została wyjaśniona.
Pełnił wtedy funkcję słupa menedżerskiego w roli trenera (podobną kiedyś pełnił Maaskant - zważywszy na ,,karierę" przed i po pobycie w Wiśle, której nie było) za czasów Manuela J.
|