Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92548
Stary 03.08.2023, 14:11
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Uważam że jest w kadrze z racji wieku i tego że nikt nie ośmieli się go odstawić, jeśli sam nie będzie miał na to w końcu ochoty. Inna sprawa że i tak uważam go za "niegroźnego" i zamykam temat z mojej strony. Mamy różne zdania i jeden drugiego nie przekona.

I mamy w końcu wysokiego niejugola do środka pola. To teraz ciekawe czy już że Stala Sobol będzie chciał z nim kombinować na ławce. Byłoby to jednak dość kuriozalne.
Czasami ludziom trzeba pomóc wbrew ich woli.Pisałem to jak zwalniano Skowronka i teraz to podtrzymuję.Jak Kmiecikowi brakuje "zapachu szatni" to niech sobie wpadnie raz na jakiś czas na trening,najlepiej reaktywowanych rezerw i nie blokuje miejsca dla kogoś kto realnie mógłby przyczynić się do popraw gry,poprawy jakości treningów i pomocy pierwszemu w czasie meczu.
71 lat,pora na kapcie fotel czy zabawę z wnukami jeśli są.
Odpowiedz cytując