Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92546
Stary 03.08.2023, 13:52
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Witamy Marka Karbo, oby okazał się kocurem środka pola bo będziemy mieli lipę.
Już abstrahując od jego narodowości, to na prawdę jeśli umie prosto kopnąć piłkę, jest waleczny i ma zdrowie to na pewno będzie wzmocnieniem.
Dokładnie. Jeżeli naszą jedyną sensowną opcją na środek jest Basha to nie bardzo możemy wybrzydzać, bo pytanie nie brzmi "czy" tylko "kiedy" Vullnet się rozsypie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując