tomasz_19 napisał(a):

Witamy Marka Karbo, oby okazał się kocurem środka pola bo będziemy mieli lipę.
Już abstrahując od jego narodowości, to na prawdę jeśli umie prosto kopnąć piłkę, jest waleczny i ma zdrowie to na pewno będzie wzmocnieniem.
|
Dokładnie. Jeżeli naszą jedyną sensowną opcją na środek jest Basha to nie bardzo możemy wybrzydzać, bo pytanie nie brzmi "czy" tylko "kiedy" Vullnet się rozsypie.