Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92545
Stary 03.08.2023, 13:21
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Weż przestań .......ić.Teraz pewnie zamienimy rozmowę o kompetencjach poszczególnych osób w interpretacje kodeksu pracy. Raz piszesz art 39 KP raz art 30KP,o co ci kurna chodzi?
Naprawdę uważasz,że Kmiecik przychodzi na 8 godzin do klubu podbija listę obecności i zaczyna jebać na "szefa złodzieja" ?
Poza tym jeśli już się tej brzytwy chwytasz to zawsze można zlikwidować stanowisko pracy i umowę wypowiedzieć.
Uważam że jest w kadrze z racji wieku i tego że nikt nie ośmieli się go odstawić, jeśli sam nie będzie miał na to w końcu ochoty. Inna sprawa że i tak uważam go za "niegroźnego" i zamykam temat z mojej strony. Mamy różne zdania i jeden drugiego nie przekona.

I mamy w końcu wysokiego niejugola do środka pola. To teraz ciekawe czy już że Stala Sobol będzie chciał z nim kombinować na ławce. Byłoby to jednak dość kuriozalne.
Odpowiedz cytując