Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92540
Stary 03.08.2023, 11:26
Kmiecik przede wszystkim jest symbolem patologicznej sytuacji/szopki, którą odstawił jeden ze współwłaścicieli padając mu w ramiona i dając poparcie kosztem trenera.
I choćby dlatego powinien być odsunięty od pierwszej drużyny. Jest mnóstwo funkcji, które mógłby pełnić ale jako członek sztabu pierwszego zespołu jest spalony.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując