|
Kmiecik przede wszystkim jest symbolem patologicznej sytuacji/szopki, którą odstawił jeden ze współwłaścicieli padając mu w ramiona i dając poparcie kosztem trenera.
I choćby dlatego powinien być odsunięty od pierwszej drużyny. Jest mnóstwo funkcji, które mógłby pełnić ale jako członek sztabu pierwszego zespołu jest spalony.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
|