Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92537
Stary 03.08.2023, 10:54
Wisła przede wszystkim potrzebuje ludzi spoza układu wiślackiego - których mózgi zamiast być napchane wiedzą są zajebane debilnymi układami, syndromem oblężonej twierdzy, genem nieudacznictwa, ciotowatością i wislackim DNA.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując