Karherop napisał(a):

Wiedziałem że odbijesz piłeczkę pisząc profesjonalny. Szczególnie mnie nie zaskoczyłeś. Nawet z tym nie dyskutuje że 50-75% sztabu jest do wymiany i to prędzej niż później.
Kmiecik nie jest natomiast jednym z 2 asystentów, ale jednym z 3 i tutaj rzuciłeś brednie do której za bardzo nie chcesz się już przyznać.
@krysztal, Wisła nie mogła zwolnić Kmiecika z tego powodu, a teraz już tym bardziej nie może zwolnić pracownika w wieku emerytalnym
To w kwestii formalnej, jak już bawimy się w czepianie. art. 30 § kodeksu pracy.
|
Ale, zawsze może te tyczki rozstawiać juniorom.