Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92533
Stary 03.08.2023, 09:53
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Wiedziałem że odbijesz piłeczkę pisząc profesjonalny. Szczególnie mnie nie zaskoczyłeś. Nawet z tym nie dyskutuje że 50-75% sztabu jest do wymiany i to prędzej niż później.

Kmiecik nie jest natomiast jednym z 2 asystentów, ale jednym z 3 i tutaj rzuciłeś brednie do której za bardzo nie chcesz się już przyznać.
Muszę się przyznać.
Choć mam pełną świadomość tego, że Wisła Kraków stała się klubem wręcz humorystycznym, żeby nie napisać wprost: pośmiewiskiem, ze zdumieniem odkryłem, że niejaki Michał Siewierski, przydupas Brzęczka, współautor spadku z ekstraklasy, haniebnej jesieni oraz zakończonej klęską wiosny, został wręcz awansowany i pełni w klubie funkcję pełnoprawnego asystenta.
To pokazuje, w jakim kierunku to wszystko zmierza a również daje do myślenia, kto pociąga za sznurki.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując