Karherop napisał(a):

Wiedziałem że odbijesz piłeczkę pisząc profesjonalny. Szczególnie mnie nie zaskoczyłeś. Nawet z tym nie dyskutuje że 50-75% sztabu jest do wymiany i to prędzej niż później.
Kmiecik nie jest natomiast jednym z 2 asystentów, ale jednym z 3 i tutaj rzuciłeś brednie do której za bardzo nie chcesz się już przyznać.
|
Muszę się przyznać.
Choć mam pełną świadomość tego, że Wisła Kraków stała się klubem wręcz humorystycznym, żeby nie napisać wprost: pośmiewiskiem, ze zdumieniem odkryłem, że niejaki Michał Siewierski, przydupas Brzęczka, współautor spadku z ekstraklasy, haniebnej jesieni oraz zakończonej klęską wiosny, został wręcz awansowany i pełni w klubie funkcję pełnoprawnego asystenta.
To pokazuje, w jakim kierunku to wszystko zmierza a również daje do myślenia, kto pociąga za sznurki.