|
I znowu to samo, jeden jedyny twój manewr @Karherop.
Napisałem: profesjonalny.
Żeby sztab był profesjonalny to musiałby składać się z profesjonalistów. Popatrzmy zatem po kolei:
1) Bogdan Zając - wszystko na jego temat zostało już napisane. 50 latek bez pojęcia i perspektyw na samodzielną pracę. Nawet w Wierchach Rabka nie chcieli go na trenera
2) Kazimierz Kmiecik - legenda klubu. Roznoszący pachołki przed treningiem.
3) Michał Siewierski - spadek po Brzęczku. Jedyna zaleta - szybkie tłumaczenia słów Sobolenki na angielski, celem zapewnienia choćby próby komunikacji z zespołem.
4) Artur Łaciak - przydupas Sobolenki, człowiek o niezwykle skromnych umiejętnościach oraz dużym ego.
Co do analityków - nie znam ich. Natomiast patrząc na Sobolenkę i jego sztab - oni nawet nie są w stanie skorzystać z ewentualnej dobrej pracy analityków. Są bowiem praw.....ami, którzy pracują "na nos".
Ale patrząc na
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|