Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92527
Stary 03.08.2023, 08:03
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Znowu sprowadzanie do absurdu, ulubiona metoda niektórych użytkowników.
Gdyby Wisła posiadała profesjonalny sztab: 1 trenera, 2 asystentów, trenera bramkarzy, statystyka itp - wtedy dodatkowo osoba Kmiecika nie przeszkadzałaby nikomu.
Ale aktualnie sytuacja wygląda tak, że KK jest jednym z 2 asystentów bardzo ale to bardzo przeciętnego trenera.
I to jest kompletnie nieprofesjonalne
Kmiecik jest jednym z 3 asystentów, Zając, Siewierski i Kmiecik. Do tego Dydula jest analitykiem, a Wawrzynów statystykiem/data sciencist

Czyli tak jak mówiłem, połowa nawalajacych na Kmiecika nie ma nawet pojęcia kto jest w sztabie.

Choć wg tego co napisałeś z teraz obecność Kmiecika jest już ok
Odpowiedz cytując