sandomingo napisał(a):

Znowu sprowadzanie do absurdu, ulubiona metoda niektórych użytkowników.
Gdyby Wisła posiadała profesjonalny sztab: 1 trenera, 2 asystentów, trenera bramkarzy, statystyka itp - wtedy dodatkowo osoba Kmiecika nie przeszkadzałaby nikomu.
Ale aktualnie sytuacja wygląda tak, że KK jest jednym z 2 asystentów bardzo ale to bardzo przeciętnego trenera.
I to jest kompletnie nieprofesjonalne
|
Kmiecik jest jednym z 3 asystentów, Zając, Siewierski i Kmiecik. Do tego Dydula jest analitykiem, a Wawrzynów statystykiem/data sciencist
Czyli tak jak mówiłem, połowa nawalajacych na Kmiecika nie ma nawet pojęcia kto jest w sztabie.
Choć wg tego co napisałeś z teraz obecność Kmiecika jest już ok
