Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92525
Stary 03.08.2023, 07:57
Znowu sprowadzanie do absurdu, ulubiona metoda niektórych użytkowników.
Gdyby Wisła posiadała profesjonalny sztab: 1 trenera, 2 asystentów, trenera bramkarzy, statystyka itp - wtedy dodatkowo osoba Kmiecika nie przeszkadzałaby nikomu.
Ale aktualnie sytuacja wygląda tak, że KK jest jednym z 2 asystentów bardzo ale to bardzo przeciętnego trenera.
I to jest kompletnie nieprofesjonalne
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując