Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92523
Stary 03.08.2023, 07:12
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
(...)
Dla mnie jak jeden starszy Pan, który grał w Wiśle 15 lat popatrzy sobie na treningi drużyny to nie jest jakiś problem. Problem jest jak 1 i 2 trener są do d, trener bramkarzy też, a jeszcze do tego drużyna wysiada po godzinie gru, czyli z przygotowaniem fizycznym też coś nie tak.(...)
Podpisuję się pod tym.

CC: @krysztal
Odpowiedz cytując