|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
|
doktor granat napisał(a): 
(...)
Dla mnie jak jeden starszy Pan, który grał w Wiśle 15 lat popatrzy sobie na treningi drużyny to nie jest jakiś problem. Problem jest jak 1 i 2 trener są do d, trener bramkarzy też, a jeszcze do tego drużyna wysiada po godzinie gru, czyli z przygotowaniem fizycznym też coś nie tak.(...)
|
Podpisuję się pod tym.
CC: @krysztal
|
|