Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92521
Stary 02.08.2023, 22:20
Niektórzy nigdy nigdy nie zrozumieją, że profesjonalny klub to nie jest przytułek dla legend - i pal licho jesli kibice by tego nie rozumieli ale jesli zarząd ma takie podejście to jest tragedia dla wszystkich.

Powinno być krótko, wizja rozwoju klubu, sprawdzanie kompetencji, szkolenia, analiza pracy każdego, czy to piłkarz, czy osoba ze sztabu szkoleniowego, czy medycy. Przy czym piłkarzy powinno oceniać się na końcu, tylko wtedy gdy im się zapewni profesjonalny sztab szkoleniowy.

U nas chyba nic z takich rzeczy nie funkcjonuje. A jeśli nie funkcjonuje to jak tu rozwijać cokolwiek i osiągać wyniki, jak rywalizować z tymi, którzy to robią albo mają więcej kasy, więcej szczęścia? To nie jest A klasa, że można być właścicielem, trenerem i piłkarzem w jednym. Sami sobie krzywdę robimy i skazujemy się na porażkę w dłuższej perspektywie.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując