|
Kurvva ale przecież po coś ci asystenci pierwszego trenera są.Sam 35 chłopa czy ilu tam jest teraz w kadrze nie ogarnie choćby się zesrał,nie mówiąc już,że część jednostek treningowych trzeba zindywidualizować.Asystent zajmuje się którąś grupą i na bieżąco ocenia czy wiara przykłada się do wyznaczonego ćwiczenia czy się opierdala.Jak się opierdala to trzeba przymusić.Kogo przymusi Kmiecik przez wszystkich nazywany "Kaziem"?Pożartować,poklepać po ramieniu i tyle jego no bo jeszcze by się ktoś na niego obraził.
Naprawdę robi się mu większą krzywdę niż przysługę.Był legendą jako piłkarz a teraz rozstawia pachołki takim niemotom jak Żyro czy Młyński.Gdzie tu szacunek do jego osoby?
|