doktor granat napisał(a):

|
Dla mnie jak jeden starszy Pan, który grał w Wiśle 15 lat popatrzy sobie na treningi drużyny to nie jest jakiś problem.
|
Problem się zaczyna, kiedy ten starszy Pan pomaga w ustawianiu treningów zespołu, który powinien być technicznie i taktycznie lata świetlne przed tym, co ten Pan pokazywał 40 lat temu.