|
Tu jest inny problem o którym pisałem na SB.Sporo kibiców kupuje bilet bo rozumuje,że w pożegnalnym meczu Kuba zagra i kupuje bilety "żeby zobaczyć ostatni raz Błaszczykowskiego w meczu ligowym" tak,że jak nie zagra to po meczu może być smród...Nie wszyscy są świadomi,że nie jest zgłoszony
|