azor napisał(a):

|
mam pytanie z innej beczki, a meczowego jeszcze nie ma: Czy JB jest przewidziany do grania w sobotę, czy tylko ceremonia przed meczem?
|
Nie jest zgłoszony chyba, więc jak wyjdzie to walkover.
Nie mówię że nie wyjdzie, u nas wszystko jest możliwe.