KOALIK napisał(a):

Promowanie Obajtka na Wiśle to i tak jeden z największych skandali.
Biorąc pod uwagę, że są to rosyjskie pieniądze, bo Orlen jest we władaniu Putina, dzięki któremu wygraliście wybory w 2015 r. i od tego czasu mając władzę absolutną - w domyśle z Polski robiąc Polszę.
|
zdecydujcie sie w tej lewackiej bandzie, czy to pisiory czy Konfa na uslugach i wspomaganiu putina jest? Po drugie: leki brac regularnie! PS. Gdzie sie podzial urban z profilu towarzysza? Ojca sie wypierasz?