Wyświetl pojedynczy post
WildDog
Senior Member
 
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1584
Stary 02.08.2023, 16:54
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Promowanie Obajtka na Wiśle to i tak jeden z największych skandali.

Biorąc pod uwagę, że są to rosyjskie pieniądze, bo Orlen jest we władaniu Putina, dzięki któremu wygraliście wybory w 2015 r. i od tego czasu mając władzę absolutną - w domyśle z Polski robiąc Polszę.
zdecydujcie sie w tej lewackiej bandzie, czy to pisiory czy Konfa na uslugach i wspomaganiu putina jest? Po drugie: leki brac regularnie! PS. Gdzie sie podzial urban z profilu towarzysza? Ojca sie wypierasz?
Odpowiedz cytując