Karherop napisał(a):

Nie szkoda ci energii na zajmowanie się takimi marginalnymi (z całym szacunkiem dla w/w) osobami w perspektywie całego klubu?
Pytam całkowicie serio.
Pewnie wszystkich osób ze sztabu pewnie nie wymienisz, nie wiadomo ile i co robią że szczegolami dla klubu, ale największym problemem szatni jest Kmiecik. Lodu chłopie.
|
Jak to kiedyś napisał Drozd "otworzyłeś puszkę z Pandorą"
Nie szkoda ci energii na obronę każdej patologicznej sytuacji którą dostrzegą inni?
Pytam całkowicie serio.
Po co mam wymieniać z pamięci członków sztabu,jak będzie taka potrzeba to wejdę na stronę i to sprawdzę.
A dlaczego Kmiecik?Bo jest symbolem tego kolesiostwa i klubowej patologi w kwestii zatrudniania przypadkowych osób na ważnych stanowiskach.Tak rola asystenta trenera jest w klubie sportowym ważnym stanowiskiem.
Jeszcze odnośnie do marginalizacji samej osoby Kmiecika to przypominam,że konflikt z nim był początkiem końca Hyballi w Wiśle.Co by nie mówić z tej konfrontacji zwycięsko wyszedł Kmiecik.