Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92516
Stary 02.08.2023, 16:49
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nie szkoda ci energii na zajmowanie się takimi marginalnymi (z całym szacunkiem dla w/w) osobami w perspektywie całego klubu?

Pytam całkowicie serio.

Pewnie wszystkich osób ze sztabu pewnie nie wymienisz, nie wiadomo ile i co robią że szczegolami dla klubu, ale największym problemem szatni jest Kmiecik. Lodu chłopie.
Jak to kiedyś napisał Drozd "otworzyłeś puszkę z Pandorą"




Nie szkoda ci energii na obronę każdej patologicznej sytuacji którą dostrzegą inni?
Pytam całkowicie serio.
Po co mam wymieniać z pamięci członków sztabu,jak będzie taka potrzeba to wejdę na stronę i to sprawdzę.
A dlaczego Kmiecik?Bo jest symbolem tego kolesiostwa i klubowej patologi w kwestii zatrudniania przypadkowych osób na ważnych stanowiskach.Tak rola asystenta trenera jest w klubie sportowym ważnym stanowiskiem.
Jeszcze odnośnie do marginalizacji samej osoby Kmiecika to przypominam,że konflikt z nim był początkiem końca Hyballi w Wiśle.Co by nie mówić z tej konfrontacji zwycięsko wyszedł Kmiecik.
Odpowiedz cytując