Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92514
Stary 02.08.2023, 16:11
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Ja myślę, że sytuacja wymknęła się spod kontroli naszym włodarzom tzn. miało być odchudzenie kadry, super wzmocnienia, a jak sie okazało jaką chujnię gramy, ba, że nie mamy kim grać, ledwo 11 chłopa mamy do gry, to na szybko wymyślane są kolejne "wzmocnienia". Czyli ciągle to samo, jak co sezon.

Stąd myślę, ze ten Fazlagic się wziął teraz.
Niemożliwe, przecież wszystko jest pod kontrolą. Jak co sezon. Dajmy im tylko w spokoju popracować.
Odpowiedz cytując