Jaroo1 napisał(a):

Ja myślę, że sytuacja wymknęła się spod kontroli naszym włodarzom tzn. miało być odchudzenie kadry, super wzmocnienia, a jak sie okazało jaką chujnię gramy, ba, że nie mamy kim grać, ledwo 11 chłopa mamy do gry, to na szybko wymyślane są kolejne "wzmocnienia". Czyli ciągle to samo, jak co sezon.
Stąd myślę, ze ten Fazlagic się wziął teraz.
|
Niemożliwe, przecież wszystko jest pod kontrolą. Jak co sezon. Dajmy im tylko w spokoju popracować.