wolfy napisał(a):

|
Ja bym ten nasz caly sztab transferowy dawno wy.......ił.
|
Całkowicie się zgadzam. Cały obecny sztab szkoleniowy Wisły jest do wymiany, na czele z "legendami". Kmiecikowi, jeśli koniecznie chcą go pozostawić w klubie, należy znaleźć inną rolę, przez szacunek dla niego samego, ale nie rolę stojaka.
Wisła potrzebuje nowego i kompetentnego sztabu szkoleniowego, po raz kolejny napiszę, najlepiej w całości z Hiszpanii, by mógł on optymalnie rozwijać i wykorzystywać sprowadzanych stamtąd zawodników. Sobolewski tego nie potrafi, jego jedyne pomysły są tu takie jak przy Tachim: zmiana pozycji.
