krysztal napisał(a):

Co jeszcze wymyślisz byle bronić chorego układu?Parytet jako powód zatrudnienia Karoliny?
Z resztą niech Kmiecikowi dadzą gabinet z biurkiem,funkcję jakiegoś ambasadora czy nie wiem vice prezesa do spraw kontaktu z Węgrzcanką Węgrzce Wielkie a jako asystenta zatrudnią jakiegoś młodego ambitnego gościa który ma ochotę się uczyć.
Według mnie nie ma w sztabie posady którą można by nazwać marginalną chyba,że sztucznie tworzy się stanowisko dla osoby która i tak nic do pracy całego sztabu nie wnosi.Ale wtedy to patologia a nie profesjonalny klub sportowy
|
Wystarczy spojrzeć na Raków, poukładany klub z ambicjami.. kto został trenerem po Papszunie? Asystent, który znał od podszewki klub.. czy ktokolwiek bierze pod uwagę, że Kmienik zostanie stałym trenerem po zwolnieniu Sobolewskiego? Myslę, że nawet Kuba oraz Jarek w to nie wierzą..
Tak jak piszesz trzeba mu znaleźc odpowiednią rolę, a posady jak asystent trenera, trener napastników itp zostawić odpowiednim osobom.