Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1582
Stary 02.08.2023, 13:16
redrum napisał(a):Wyświetl post
Aha czyli rozumiem, że ze względów politycznych chcecie rezygnować z dużego sponsora gdy finanse Wisły się nie spinają, bo jakaś strona wysmarowała na niego paszkwil za sponsorowanie konferencji biznesowej nielubianego przez was polityka. Po następnym artykule o Obajtku zawieszamy też współpracę z Orlenem?
to nie względy polityczne, tylko biznesowo-wizerunkowe. Przypominam, że przez lata Wisłą kierowała kibolska grupa przestępcza. Naprawdę teraz osoby podobnego pochodzenia mają nam robić sponsoring?
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując