redrum napisał(a):

|
Aha czyli rozumiem, że ze względów politycznych chcecie rezygnować z dużego sponsora gdy finanse Wisły się nie spinają, bo jakaś strona wysmarowała na niego paszkwil za sponsorowanie konferencji biznesowej nielubianego przez was polityka. Po następnym artykule o Obajtku zawieszamy też współpracę z Orlenem?
|
to nie względy polityczne, tylko biznesowo-wizerunkowe. Przypominam, że przez lata Wisłą kierowała kibolska grupa przestępcza. Naprawdę teraz osoby podobnego pochodzenia mają nam robić sponsoring?