Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92504
Stary 02.08.2023, 10:47
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Kmiecik to tylko przykład tej degrengolady. Kto tam jakąkolwiek pracę wykonuje? Czy Wisła Kraków jako klub robi jakikolwiek progres? Czy zawodnicy się rozwijają? Czy my mamy jaką taktykę? Czy zawodnicy poprawiają swoją technikę z roku na rok? Czy wprowadzamy do seniorów zdolnych juniorow?
To ładnie widać po zawodnikach którzy w Wiśle byli kompletnymi drewniakami a w innych drużynach nie tylko dobrze funkcjonują a czasem odgrywają kluczowe role. Nazwisk nie będę wymieniał bo każdy kto się interesuje to wie o kim mowa...
Odpowiedz cytując