redrum napisał(a):

|
Aha czyli rozumiem, że ze względów politycznych chcecie rezygnować z dużego sponsora gdy finanse Wisły się nie spinają, bo jakaś strona wysmarowała na niego paszkwil za sponsorowanie konferencji biznesowej nielubianego przez was polityka. Po następnym artykule o Obajtku zawieszamy też współpracę z Orlenem?
|
Tak, biorąc pod uwagę naszą nieodległą historię - wszystkiego co ma jakiekolwiek konotacje "kibolskie" wystrzegać się jak ognia.