Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1578
Stary 02.08.2023, 10:14
redrum napisał(a):Wyświetl post
Aha czyli rozumiem, że ze względów politycznych chcecie rezygnować z dużego sponsora gdy finanse Wisły się nie spinają, bo jakaś strona wysmarowała na niego paszkwil za sponsorowanie konferencji biznesowej nielubianego przez was polityka. Po następnym artykule o Obajtku zawieszamy też współpracę z Orlenem?
Tak, biorąc pod uwagę naszą nieodległą historię - wszystkiego co ma jakiekolwiek konotacje "kibolskie" wystrzegać się jak ognia.
Odpowiedz cytując