Tak, Sobol będzie miał wyniki i zostanie zwolniony ale jak wyników nie miał (końcówka sezonu) to zwolniony nie został
Nie chodzi o to żeby życzyć Wiśle źle, życzyć porażek, tylko o to, że z Sobolem jako trenerem awansu nie będzie więc nawet zajęcie miejsca 3ciego, wielce prawdopodobne, że oznacza odpadnięcie w barażu.
Kilka kolejek i wszystko się wyjasni. Powinniśmy być w pierwszej dwójce i grać o bezpośredni awans. Nie wierzę, że ta drużyna złapie jakąś super serię na późniejszym etapie rozgrywek, raczej cały sezon będzie równy, także te kilka kolejek pokażę nam na jakiej pozycji w tabeli osiądziemy.
Strzelam, że bez zmiany trenera, to to miejsce, które będziemy mieć po 10 kolejce, będzie plus minus tym, które będzie na koniec.