Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1716
Stary 02.08.2023, 08:56
Czyli tak, dobrze będzie jak Wisła zacznie przegrywać bo Sobol wtedy wyleci. Najgorzej będzie jak zacznie seryjnie wygrywać, bo będzie oznaczać że Sobol utrzyma posadę. Oby Wisła nie wygrywała.

Czasem się zastanawiam, czy tutaj są kibice klubu czy antykibice trenerów.

Wielokrotnie w piłce trener się zmieniał nawet gdy miał wyniki. I z ta nadzieja was i siebie zostawię.
Odpowiedz cytując