redrum napisał(a):

Dlaczego Wisła musi pierwsza wyskakiwać i odcinać się od sponsora podczas gdy wszyscy czekają jak sprawa się rozwinie albo choćby na oświadczenie od samego zainteresowanego? Teraz to nawet jak się gówno do nich nie przylepi to pewnie nie będą chcieli z Wisłą dalej współpracować.
Żeby się nie skończyło tak, że wszyscy spokojnie przeczekają, a Wisła straci sponsora, bo znowu ktoś chciał być prymusem na social mediach.
|
Oświadczenie już zostało wystosowane wczoraj, z tego co pamiętam to sprawa toczy się od wielu lat i dotyczy "ustawek", ale prawomocny wyrok nadal nie padł.. nie ma tam żadnych rabunków, suterenerstwa, handlu narkotyków itp. Przypomnę tylko, że dopóki nie zapadnie wyrok to człowiek jest niewinny.
Znając życie to temat zostanie zamieciony pod dywan, a my zostaniemy bez sponsora - bo nas stać.