Wyświetl pojedynczy post
redrum
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1573
Stary 02.08.2023, 08:16
Aha czyli rozumiem, że ze względów politycznych chcecie rezygnować z dużego sponsora gdy finanse Wisły się nie spinają, bo jakaś strona wysmarowała na niego paszkwil za sponsorowanie konferencji biznesowej nielubianego przez was polityka. Po następnym artykule o Obajtku zawieszamy też współpracę z Orlenem?
Ostatnio edytowane przez redrum : 02.08.2023 o godz. 08:40.
Odpowiedz cytując