Sprowadzić jeszcze 5 napastników, będziemy strzelać po 10 bramek co mecz! I tracić drugie tyle
Cabro wygląda spoko, tylko jest jeden problem: mieliśmy odchudzać kadrę. Na razie na papierze mamy na każdą pozycje 2-3 grajków, a w rzeczywistości istnieje tylko pierwszy skład. Kiedy tego balastu zaczniemy się pozbywać?