Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92491
Stary 01.08.2023, 23:17
AS82 napisał(a):Wyświetl post
a napastnik gdzie ?
Nasi napastnicy strzelili w dwóch meczach dwie bramki, do tego Rodado sam wypracował jedną Goku i z Sobczakiem byli blisko żeby dołożyć po jeszcze jednej (wybicie z linii i słupek). W dwóch meczach strzeliliśmy 5 bramek.

Jesteś odklejony i od dawna bredzisz o sprowadzeniu do Wisły zawodnika którego nie ma w Ekstraklasie, czyli bramkostrzelnego napastnika. Ile można? Daj już sobie spokój z tym truciem, to co widzisz to absolutny top napastników jakie można realnie sprowadzić do pierwszej ligi bez mega farta i sezonu życia.

Problemem nie jest atak tylko obrona. Strzelamy bardzo dużo goli, problem w tym że tracimy tyle samo i bez zmiany całego sztabu na profesjonalistów to się nie zmieni.

Rozumiem zwyczajowe narzekanie że ten czy tamten marnuje sytuacje ale są granice śmieszności. Nikt nie wyda miliona/dwóch euro na kogoś kto by Cię satysfakcjonował z wielu powodów, ale podstawowy to ten że nie mamy takich pieniędzy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 01.08.2023 o godz. 23:21.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując