AS82 napisał(a):

Nasi napastnicy strzelili w dwóch meczach dwie bramki, do tego Rodado sam wypracował jedną Goku i z Sobczakiem byli blisko żeby dołożyć po jeszcze jednej (wybicie z linii i słupek). W dwóch meczach strzeliliśmy 5 bramek.
Jesteś odklejony i od dawna bredzisz o sprowadzeniu do Wisły zawodnika którego nie ma w Ekstraklasie, czyli bramkostrzelnego napastnika. Ile można? Daj już sobie spokój z tym truciem, to co widzisz to absolutny top napastników jakie można realnie sprowadzić do pierwszej ligi bez mega farta i sezonu życia.
Problemem nie jest atak tylko obrona. Strzelamy bardzo dużo goli, problem w tym że tracimy tyle samo i bez zmiany całego sztabu na profesjonalistów to się nie zmieni.
Rozumiem zwyczajowe narzekanie że ten czy tamten marnuje sytuacje ale są granice śmieszności. Nikt nie wyda miliona/dwóch euro na kogoś kto by Cię satysfakcjonował z wielu powodów, ale podstawowy to ten że nie mamy takich pieniędzy.