Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92489
Stary 01.08.2023, 21:17
Markus napisał(a):Wyświetl post
Na filmikach nowy Carbo prezentuje się bardzo dobrze, ale wiadomo, że filmiki na YouTube nie zawsze oddają rzeczywistość. Niemniej widać, że nie boi się strzelać z dystansu, ma mocne uderzenie,dobrze panuje nad piłką, umie zagrać prostopadle, czy rzucić "wcinkę". W odbiorze jest agresywny, umie zagrać ciałem. Nie mamy takiego zawodnika w środku pola, a Duda o większości tych spraw może jedynie pomarzyć. Basha zresztą też.

Powinno to być realne wzmocnienie, które może chwilowo uratować tyłek Sobolewskiemu. Chyba że nasz trenerski geniusz postanowi zrobić z niego napastnika lub obrońcę
Był tak świetny że przez prawie 30 lat tylko na rok przebił się z 3 ligi hiszpańskiej.

Ja bym powiedział że filmiki na YT nie tyle nie zawsze oddają rzeczywistości, co nie oddają rzeczywistości.

Czytając o nim opinie osób które skautuja ten rynek i go oglądali to tak 50/50 że wypali. Raczej jako zmiennik dla Bashy, a nie ktoś kto go od razu wygryzie. No ale Tachiego to raczej nakryje czapka.. o ile nie będzie jakiegoś brutalnego zderzenia z 1 liga.

Niemniej Kiko dość długo go przekonywał więc niech pokaże co potrafi. Wolę się miło zaskoczyć.

Czekam jeszcze na jakiegoś młodzieżowca na skrzydło/na 8. Tyle że jakoś pewnie ściągniemy co najwyżej gościa pokroju Gogóła
Odpowiedz cytując