adfurle napisał(a):

Szkoda, że nie mamy Hiszpana-młodzieżowca, bo niedługo całą wyjściową 11-stkę by się wystawiło
|
Tak, szkoda. Im więcej potrafiących grać w piłkę Hiszpanów, a mniej Wachowiaków, Młyńskich, Starzyńskich, Biegańskich, Niewiadomskich czy Łasickich, tym lepiej dla Wisły i jej gry.