Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92486
Stary 01.08.2023, 17:55
adfurle napisał(a):Wyświetl post
Szkoda, że nie mamy Hiszpana-młodzieżowca, bo niedługo całą wyjściową 11-stkę by się wystawiło
Tak, szkoda. Im więcej potrafiących grać w piłkę Hiszpanów, a mniej Wachowiaków, Młyńskich, Starzyńskich, Biegańskich, Niewiadomskich czy Łasickich, tym lepiej dla Wisły i jej gry.
Odpowiedz cytując