Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
adfurle
Senior Member
Od: 09.2018
Offline
#
92485
01.08.2023, 17:47
Szkoda, że nie mamy Hiszpana-młodzieżowca, bo niedługo całą wyjściową 11-stkę by się wystawiło
adfurle
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do adfurle
Znajdź inne posty napisane przez adfurle