|
Dlaczego Wisła musi pierwsza wyskakiwać i odcinać się od sponsora podczas gdy wszyscy czekają jak sprawa się rozwinie albo choćby na oświadczenie od samego zainteresowanego? Teraz to nawet jak się gówno do nich nie przylepi to pewnie nie będą chcieli z Wisłą dalej współpracować.
Żeby się nie skończyło tak, że wszyscy spokojnie przeczekają, a Wisła straci sponsora, bo znowu ktoś chciał być prymusem na social mediach.
Ostatnio edytowane przez redrum : 01.08.2023 o godz. 18:13.
|