Na filmikach nowy Carbo prezentuje się bardzo dobrze, ale wiadomo, że filmiki na YouTube nie zawsze oddają rzeczywistość. Niemniej widać, że nie boi się strzelać z dystansu, ma mocne uderzenie,dobrze panuje nad piłką, umie zagrać prostopadle, czy rzucić "wcinkę". W odbiorze jest agresywny, umie zagrać ciałem. Nie mamy takiego zawodnika w środku pola, a Duda o większości tych spraw może jedynie pomarzyć. Basha zresztą też.
Powinno to być realne wzmocnienie, które może chwilowo uratować tyłek Sobolewskiemu. Chyba że nasz trenerski geniusz postanowi zrobić z niego napastnika lub obrońcę
