Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 01.08.2023, 15:07
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Nasz atut jest taki, że liga jest okrutnie słaba więc wiele takich meczów możemy wygrać.
Słaba to mało powiedziane. Wieczne przebudowy, rotację trenerów, składów odbywają się w większości drużyn. Poza beniaminkami w każdym zespole były rewolucje kadrowe. U nas i tak przeszło to w miare sucha stopą, bo na dziś w 1 składzie mamy 4 zmiany i brak zmian w pionie sportowym.

Patrzmy choćby co dzieje się w bogatszej Termalice. A Arka, Podbeskidzie, Stal? Dramat. Lechia buduje od nowa. Płock buduje od nowa.

Tylko o Miedzi można powiedzieć że weszla w ligę na grubo.

Przypomnę tylko bilans wygrana/remis/przegrana ostatnich zwycięzcow 1 ligi:

ŁKS 19-9-6
Miedź 23-8-3
Radomiak 20-8-6
Stal Mielec 21-4-9
Raków 20-10-4
Miedź 17-12-5
Sandecja 18-7-9

Ostatni nasz sezon 18-6-9, czyli na pograniczu awansu. A co wyprawialismy na jesień 2022 to nikomu nie trzeba przypominać. Tu wystarczy nie łapać serii porażek, wygrac 2/3 spotkań, więcej remisowac niż przegrwac i mieć jakościowych piłkarzy. Z Sobolewskim na ławce czy bez.

PS. Zostawcie tylko sobie epitety" obronca" Sobola. Dla mnie mogą go wymienić, jestem za. Byle by zrobić to z głową a nie na zasadzie "ten jest wolny to bierzmy tego, nieważne czy poradzi sobie z tą grupą i czy ma piłkarzy pod swój styl gry".
Odpowiedz cytując