Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 01.08.2023, 13:32
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Stal gra taką samą pytę, jak nie większą niż my.


Motor wygląda naprawdę dobrze, a co do Lechii to jeżeli tylko będą robić w dalszym ciągu sensowne transfery to są w stanie jeszcze sporo krwi napsuć.
To nie ma znaczenia jaką pytę grają, wystarczy żeby nie byli obsrani.
My będziemy.

Polonia też grała parodię i niewiele brakło a remis by ugrali. Łęczna grała syf z wrzutkami z połowy boiska ze stojącej piłki a cudem punkt wywieźliśmy.

Jak nie będziemy do 60-tej minuty prowadzić 4:0 (a raczej nie będziemy) to pampersy zaczną trzeszczeć. Radzio da impuls z ławki...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 01.08.2023 o godz. 13:37.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując