El'kabat napisał(a):

Stal gra taką samą pytę, jak nie większą niż my.
Motor wygląda naprawdę dobrze, a co do Lechii to jeżeli tylko będą robić w dalszym ciągu sensowne transfery to są w stanie jeszcze sporo krwi napsuć.
|
To nie ma znaczenia jaką pytę grają, wystarczy żeby nie byli obsrani.
My będziemy.
Polonia też grała parodię i niewiele brakło a remis by ugrali. Łęczna grała syf z wrzutkami z połowy boiska ze stojącej piłki a cudem punkt wywieźliśmy.
Jak nie będziemy do 60-tej minuty prowadzić 4:0 (a raczej nie będziemy) to pampersy zaczną trzeszczeć. Radzio da impuls z ławki...