Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 01.08.2023, 13:31
Stal gra taką samą pytę, jak nie większą niż my.


Motor wygląda naprawdę dobrze, a co do Lechii to jeżeli tylko będą robić w dalszym ciągu sensowne transfery to są w stanie jeszcze sporo krwi napsuć.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując