Będziemy się ślizgać na półfarcie do momentu weryfikacji przez kogoś z czołówki. Patrząc się na teminarz, to biorąc oprócz oczywistych silnych kandydatów do awansu również drużyny aktualnie w gazie, to nie ma najlepszych informacji

Po meczu ze Stalą prezentuje się to tak:
GKS Tychy - W
Odra - D
Arka - D
Miedź - W
Także jakiś potencjał na miniserię żenady jest

A potem jeszcze mecz z Chrobrym który zaczął beznadziejnie, więc jeśli tą passę będzie kontynuować w kolejnych meczach to może się u nas przełamią
A po Chrobrym od razu Motor na wyjeździe
Więc realnie patrząc i zakładając brak kompromitacji z beznadziejną Stalą w Sobotę. To istnieje duże prawdopodobieństwo, że na koniec września będziemy mieć staty w stylu:
3 - 2 - 4 i pewnie umocnimy się na 10 pozycji w Tabeli
