Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1713
Stary 01.08.2023, 13:09
Będziemy się ślizgać na półfarcie do momentu weryfikacji przez kogoś z czołówki. Patrząc się na teminarz, to biorąc oprócz oczywistych silnych kandydatów do awansu również drużyny aktualnie w gazie, to nie ma najlepszych informacji Po meczu ze Stalą prezentuje się to tak:

GKS Tychy - W
Odra - D
Arka - D
Miedź - W

Także jakiś potencjał na miniserię żenady jest A potem jeszcze mecz z Chrobrym który zaczął beznadziejnie, więc jeśli tą passę będzie kontynuować w kolejnych meczach to może się u nas przełamią

A po Chrobrym od razu Motor na wyjeździe

Więc realnie patrząc i zakładając brak kompromitacji z beznadziejną Stalą w Sobotę. To istnieje duże prawdopodobieństwo, że na koniec września będziemy mieć staty w stylu:

3 - 2 - 4 i pewnie umocnimy się na 10 pozycji w Tabeli
Odpowiedz cytując