|
Gdyby ten chłop się chociaż uczył na błędach. Ale my gramy non-stop to samo i popełniamy non-stop te same błędy. Tak, wygrywamy ze słabszymi drużynami, bo indywidualnie mamy lepszych zawodników (niektórych). A później weryfikuje nas taki Ruch czy Puszcza. Także podejrzewam powtórkę z rozrywki: na koniec miejsca 3-6 i w....... w barażach. Po nich Królewski mówi, że do trzech razy sztuka i Sobol zostaje.
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|