Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1712
Stary 01.08.2023, 12:28
Gdyby ten chłop się chociaż uczył na błędach. Ale my gramy non-stop to samo i popełniamy non-stop te same błędy. Tak, wygrywamy ze słabszymi drużynami, bo indywidualnie mamy lepszych zawodników (niektórych). A później weryfikuje nas taki Ruch czy Puszcza. Także podejrzewam powtórkę z rozrywki: na koniec miejsca 3-6 i w....... w barażach. Po nich Królewski mówi, że do trzech razy sztuka i Sobol zostaje.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując